We hebben met 3 motoren gereden en met allemaal prijzen gewonnen,dus een super seizoen geweest.

We zijn er trots op.

 

m.v.g. Rinie van de wetering en Jan Hermans

 

RinieEnJan01

 

125 cc

   
1 Theo Hudepohl  JvB Mondial  159
2 Antwan Verbruggen  Moto Morini 135
3 Roy Knipscheer  Ducati 128
4 Jan Zwiers  Moto Morini 85
5 Joep Sanders  Benelli 78
6 Harry Ten Barge Moto Morini 78
7 Paul Kuijkhoven Moto Morini 75
8 Dick Klijn Moto Morini 74
9 Henry van den Hooven MV Agusta 61
10 André van den Berg Ducati 125-sport 61
11 Dick Melissant  MZ 60
12 Harrie Brouwer Maico 57
13 Frederik Nienhuis  Moto Guzzi Stornello 57
14 Gerard Aartman  Ducati TS 52
15 Cor Danenberg MZ 48
16 René Sanders  Motobi 46
17 Erik Bolt  Moto Morini 46
18 Hans Staub  Aermacchi 43
19 Jan Heite MV Agusta 38
20 Rinie van de Wetering CZ 35
21 Lenie Melissant  Moto Guzzi Stornello 35
22 Marion Nienhuis  Moto Guzzi Stornello 30
23 Uwe Meijer CZ 29
24 Karel Voogdt  Ducati 28
25 Theo Koskamp Moto Morini 22
26 Jan Warbout Moto Morini 22
27 Chris Nienhuis  Mondial  20
28 Jan Laurense  Ducati 16
29 Henk Endeveld  Moto Morini 15
30 Tom Ruigrok  Moto Morini 15
31 Rob van Markwijk Moto Morini 15
32 Gerrit Wever Gilera 12
33 Jac van Rest Mival 12
34 Fub Bakker Aermacchi 12
35 Ruud Breedt Bultaco  11
36 René van der Ham MZ 11
37 Leo Veenman Maico 8
38 Jan Leving Maico 7
39 Nico Giling  Bultaco  3

350 cc 

   
1 John van den Broek Ducati 156
2 Manfred Ahrens  Norton M 50 115
3 Jan Bant Aermacchi 100
4 Jan Hermans Jawa 96
5 Henk van der Mast Aermacchi 93
6 Aad Eijs  BSA 90
7 Henny van de Lagemaat Aermacchi 87
8 Fokke Penninga Jawa 86
9 Rinie van de Wetering Jawa 65
10 Maarten Hoogenbosch  Velocette MAC 53
11 Evert Janssen  Velocette MAC 50
12 Frans van Leur DKW  46
13 Beb Willemsen  Aermacchi 40
14 Harry Visch Aermacchi 39
15 Herman Wesselink  Ducati 37
16 André van den Berg AJS 37
17 Fred Boekel Ducati 31
18 Gerrie Reens  BSA B31 24
19 Jan Laurense  BSA B40 22
20 Nardi de Waal BSA 21
21 Ton van Dongen BSA 21
22 Johnny Medema  Triumph 3TA 19
23 Rinus Zijlstra  AJS 16 MS 18
24 Michael Kortenhoeven Aermacchi 17
25 Fleur Medema  Triumph 3TA 17
26 Henk van den Berg Ducatie 17
27 Ruud Breedt  Aermacchi 15
28 Johan Kapteijn Triumph 14
29 Harry Barbutzki  Norton M 50 13
30 Berthon Meen Jawa 12
31 Brian Morton Norton M50 10
32 Chris Nienhuis BSA B31 9
33 Aard Nijboer Moto Guzzi 9
34 Leen Rehorst  BSA Goldstar 6
35 Renzo Soldaat  BSA  5
36 Raymond Janssen  Velocette MAC